EkibimizVekaletnameSertifikalarımızÖrnek Kararlarİletişim bilgilerimizSoru Cevap Kariyer
Ergo Sigorta A.Ş. / Allianz Sigorta A.Ş. / HDI Sigorta A.Ş. / İpragaz San. Ve Tic. A.Ş. / Bizimgaz San. Ve Tic. A.Ş. / Nokia Komünikasyon A.Ş. / Şekerbank T.A.Ş. / Zürich Sigorta A.Ş. (TEB Sİgorta A.Ş.) gibi ulusal ölçekte çalışan şirket...   Devamı »

Zürich Sigorta (TEB Sigorta A.Ş.)
Zürich Sigorta A.Ş. (TEB Sigorta A.Ş.) nin de Doğu ve Güneydoğu Anadolu da partner bürosu olarak çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.
MASTERDESTEK
MÜVEKKİL PORTFÖYÜMÜZE MASTERDESTEK DE EKLENMİŞ BULUNMAKTA OLUP BİR ÇOK SİGORTA ŞİRKETİNİN İCRA TAKİPLERİ TARAFIMIZDAN BU BÖLGEDE YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR.
partner bürolarımızın sayısı artıyor

Muş ve Bingöl illerinde de yeni partner ofisimiz ile hukuki danışmanlık ve takip hizmeti verilmeye başlamış bulunmaktayız.

iletişim adresi
tarafımla irtibata geçmek için sitenin iletişim bölümünden tarafımla irtibata geçebilceğiniz gibi ayrıca bilgi@umutyalcin.av.tr adresinden de irtibata geçebilirsiniz   
Soru Cevap

Soru cevap kısmından Av. Umut YALÇIN'a merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz...

ziyaret

şanlıurfa-Elazığ-Erzincan-Van-Adıyaman illerinde mevcut partner ofislerimiz mayıs ayı içerisinde ziyaret edilecek ve çalışmalarımız değerlendirilecektir. 

  

 


Copyright © 2009 Av.M.Umut YALÇIN Tüm hakları saklıdır.  Bu sayfa 0,08 saniye Oluşturuldu ve  en iyi 1024 X 768 çözünürlükte görüntülenir sizin çözünürlüğünüz 
Malatya Web Tasarım
istanbul avukat,kadıköy avukat,boşanma avukatı istanbul,sigorta avukatı,tazminat davası avukatı,avukat arama istanbul,istanbul avukatları