EkibimizVekaletnameSertifikalarımızÖrnek Kararlarİletişim bilgilerimizSoru Cevap Kariyer

Ergo Sigorta A.Ş. / Allianz Sigorta A.Ş. / HDI Sigorta A.Ş. / İpragaz San. Ve Tic. A.Ş. / Bizimgaz San. Ve Tic. A.Ş. / Nokia Komünikasyon A.Ş. / Şekerbank T.A.Ş. / Zürich Sigorta A.Ş. (TEB Sİgorta A.Ş.) gibi ulusal ölçekte çalışan şirketleri Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde temsil etmekte olduğumuz büromuz 2002 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamış olup bilhassa kurumsal hizmet veren ulusal şirketlere tam kapsamlı hukuki hizmet vermektedir.

 

Bunun dışında bulunduğu ilde yerel olarak Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. / Ziraat Odası Başkanlığı / Kahveciler Odası Başkanlığı / Yeşilyurt Belediye Başkanlığı / Erkenek Belediye Başkanlığı gibi birçok seçkin kuruma da ayrıca hukuki danışmanlık hizmeti büromuz tarafından verilmektedir.

 

2007 yılında yeni ofisine taşınan büromuz çağın ve iş dünyasının ihtiyaç duyduğu gereksinimleri göz önünde bulundurarak partner hukuk ofisleri ile birlikte çalışmaya başlamış olup İstanbul-İzmir-Ankara-Şanlıurfa-Elazığ-Erzincan-Bingöl-Muş-Van-Adıyaman illerinde bulunan hukuk büroları ile birlikte hukuk hizmet ağını geniş tutmakta ve her daim büyüyerek bilhassa Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da birlikte çalışan bağımsız ofis sistemi ile çalışma ağı kurmaya devam etmekte ve partner büroların sayı ve niteliğini artırmaktadır.  

 

Bilhassa Batı illerinde bulunan avukatlık bürolarının Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde birlikte iş yapabilecekleri partner hukuk büroları bulamaması ve bunun neticesinde işlerini yürütmekte zorlanmaları göz önüne alınarak büromuz tarafından çeşitli illerde partner hukuk büroları ile ortak çalışmaya girişilmiş olup bu bölgede en geniş çalışma ağına sahip büro olarak çıtasını yükseltmeye ve ilerleyen dönemlerde bölge illerinin tümünde temsil kabiliyetini artırmaya devam edecektir.  

 

Büromuz diğer illerde mevcut hukuk büroları arasında merkez ofis olarak hizmet vermekte olup temsil ettiğimiz şirket ve şahıslarla Batı illerinde bulunmakta olan Hukuk Bürolarının işlerini yetki belgesi ile dağıtmakta ve işlerin hızlı ve yerinden çözülmesi için katkı sağlamaktadır. 

 

Ayrıca büromuzda Avukatlık mesleğini icra ederken, avukatlık bürosunda çalışan tüm personel ve avukatların olası ihmal ve hatalı eylemlerinden kaynaklanabilecek, müvekkillerinin maddi zararlarını teminat altına almak için Chartis (AIG) Sigorta A.Ş. tarafından 250.000,00 TL sorumluluk miktarı ile Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırılmış durumdadır.

...
 
Copyright © 2009 Av.M.Umut YALÇIN Tüm hakları saklıdır.  Bu sayfa 0,11 saniye Oluşturuldu ve  en iyi 1024 X 768 çözünürlükte görüntülenir sizin çözünürlüğünüz 
Malatya Web Tasarım