malatya avukat ofis

https://www.youtube.com/watch?v=fTwcgDVeH14

Malatya barosuna kayıtlı olarak 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren büromuzda 2 Avukat, 2 icra takip memuru, 1 Muhasebe ve Yönetici asistanı ile birlikte halen Malatya ilinde Doğu ve Güneydoğu Bölgesindeki partner hukuk bürolarımızla birlikte müvekkillerimizi temsil etmekteyiz.
Avukatlık Dışında Adalet Bakanlığı’na kayıtlı olarak da Arabuluculu’luk hizmeti veren büromuz Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. / Aksa Fedaş Elektrik Dağ. A.Ş. / Dubai Sigorta A.Ş. / HDI Sigorta A.Ş. / İpragaz San. Ve Tic. A.Ş. / Bizimgaz San. Ve Tic. A.Ş. / Nokia Komünikasyon A.Ş. / Zürich Sigorta A.Ş. / -Axa Sigorta A.Ş. / Groupama Sigorta A.Ş. / Güvence Hesabı / Liberty Sigorta A.Ş. / Maphre Genel Sigorta A.Ş. /Ziraat Sigorta A.Ş. Nokia Telekomünikasyon A.Ş. / UPS Kargo A.Ş. gibi ulusal ölçekte faaliyet gösteren şirketlerin ve diğer şahıs ve kurumlara da tam kapsamlı hukuki hizmet vermektedir.
Büromuz çağın ve iş dünyasının ihtiyaç duyduğu gereksinimleri göz önünde bulundurarak partner hukuk ofisleri ile birlikte 2007 yılından itibaren çalışmaya başlamış olup İstanbul-İzmir-Ankara-Şanlıurfa-Elazığ-Erzincan-Bingöl-Muş-Van-Adıyaman illerinde bulunan partner hukuk büroları ile birlikte hukuk hizmet ağını geniş tutmakta, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da birlikte çalışan bağımsız ofis sistemi ile çalışma ağı kurmaya devam etmekte ve partner büroların sayı ve niteliğini artırmaktadır.
Bilhassa Batı illerinde bulunan avukatlık bürolarının Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde birlikte iş yapabilecekleri partner hukuk büroları bulamaması ve bunun neticesinde işlerini yürütmekte zorlanmaları göz önüne alınarak büromuz tarafından çeşitli illerde partner hukuk büroları ile ortak çalışmaya girişilmiş olup bu bölgede en geniş çalışma ağına sahip büro olarak çıtasını yükseltmeye ve ilerleyen dönemlerde bölge illerinin tümünde temsil kabiliyetini artırmaya devam edecektir.
Ayrıca büromuzda Avukatlık mesleğini icra ederken, avukatlık bürosunda çalışan tüm personel ve avukatların olası ihmal ve hatalı eylemlerinden kaynaklanabilecek, müvekkillerinin maddi zararlarını teminat altına almak için Chartis (AIG) Sigorta A.Ş. tarafından 500.000,00 TL sorumluluk miktarı ile Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırılmış durumdadır.

Hukuki problemleriniz için çözüm ortağı mı arıyorsunuz?